Rukomet: Karlovčani i Trogirani odigrali neriješeno 24:24 i zasluženo podijelili bodove

Rukomet: Karlovčani i Trogirani odigrali neriješeno 24:24 i
zasluženo podijelili bodove

Ipak je podjela bodova najpošteniji ishod ovog susreta. Veći dio prvog poluvremena, osim završnice, pripao je gostujućoj momčadi, a u zadnjih 15 minuta utakmice Karlovčani su mogli dohvatiti i oba boda što ne ni bilo nezasluženo.

Najzanimljivija bila je završnica utakmice, od 51. minute kad je domaćin preko Horvata došao u vodstvo od 22:21. U tom trenutku odlično funkcionira domaća linija Bosiljevac – Horvat – Radočaj na golu i Karlovac vodi 24:23. U posljednjih 30-ak sekundi Babić iz napada postiže gol za izjednačenje 24:24 i tako donosi bod Trogiru.

Najistaknutiji pojedinci susreta bili su vratari, Baković kod gostiju i Radočaj kod domaćina. Kod Karlovca je solidno odigrao i Crnković, a kod Trogirana Babić i Trivković. No igrač utakmice bio je golman Trogira Luka Baković.

Trogir iz dosadašnja dva susreta ima 4 boda i s ovim karlovačkim bodom vjerojatno da zadržava vodeću poziciju na ljestvici. Karlovcu je ovo prvi bod jer je u prva dva kola zabilježio poraze, međutim odigrali su puno bolje nego prethodna dva susreta. Na trenutke su imali lijepih, izrađenih i uvježbanih poteza što ukazuje da mlada karlovačka momčad ima potencijala. Možda je to dobar znak? Zato je možda i dobro da se igra 1. HRL. Samo da ne bude borbe za ostanak!

KARLOVAC 24 (12) TROGIR      24 (11) KARLOVAC – ŠSD, gledatelja 150. SUCI: Baić i Šulekić (oba Novska). NADZORNIK: Konjuh (Rijeka). KARLOVAC: Radočaj (10+0), Horvat 4, Capan, Bajac, Janjanin 3, Bosiljevac 4, Jurčević, Hreljac, Bačić 2, Hrvojević 3 (1), Mrljak 3, Crnković 5 81), Cindrić, Frketić, Lemić, Glumac (7+1). Trenerica Tatjana Rašić. TROGIR: Baković (14+3), Šipka, Babić 9 (3), Piteša 1, Drnasin, Milat, Brkan, Šolić 2, Milun, Grbeša, Trivković 6, Perkušić 5, Jakeljić 1, Plazibat. Trener Boris Popović. IGRAČ UTAKMICE: Luka Baković (Trogir).