Malonogometna golijada u ogledu Futsal Karlovca i Novog Marofa, gosti slavili sa 8:7

Malonogometna golijada u ogledu Futsal Karlovca i Novog Marofa,
gosti slavili sa 8:7

Pravu golijadu mogli su vidjeti gledatelji u susretu 2. HMNL Sjever između Futsal Karlovca i Novog Marofa. Karlovčani nažalost nisu uspjeli prekinuti crni proljetni niz neuspjeha, ali na kraju su bili blizu gotovo senzacionalnom preokretu.

Od samog početka gosti su bili bolji, došli su do vodstva 4:0 i manje-više rutinski održavali visoku i sigurnu prednost sve do 37. minute. Rezultat je tri minute prije kraja glasio 4:8, a tada Karlovčani u samo dvije minute postižu čak tri pogotka i dolaze vrlo blizu izjednačenja, no ipak nisu uspjeli i potpuno šokirati goste te susret završava rezultatom 7:8.

Tri pogotka za Futsal Karlovac postigao je Kurečki, dva Strgar, a po jedan Veselić i Mamić.