Mali nogomet: Zagrebački Restorani Gladne oči najbolji kod veterana, Karlovac 1919 kod mlađih pionira

Mali nogomet: Zagrebački Restorani Gladne oči najbolji kod
veterana, Karlovac 1919 kod mlađih pionira

Pobjednik veteranskog turnira Kutije šibica, zagrebački Restorani Gladne oči, osvojili su i veteransko izdanje 50. karlovačkog turnira i tako zasigurno mogu itekako biti prezadovoljni ovom zimom, jer osvojili su i najveći i najstariji hrvatski turnir.

U finalu karlovačkog turnira očekivali smo možda više neizvjesnosti i bolji otpor karlovačke momčadi CB Kova & Mali princ, no Zagrepčani su u finalnom ogledu zaista bili iznimno uvjerljivi i na kraju slavili s visokih 8:3. Pripale su im i dvije pojedinačne nagrade - Sergej Jakirović je najbolji igrač, a Branko Fišter najbolji vratar turnira, dok je najbolji strijelac Igor Mostarlić iz CB Kova & Mali princ.

U vrlo zanimljivom ogledu za 3. mjesto, punom preokreta i neizvjesnosti, Slunj je na kraju raspucavanjem deveteraca sa 6:5 svladao Autoservis Brezak Cers Caffe.

Saznali smo i pobjednika kod mlađih pionira, u zanimljivoj i borbenoj utakmici dvije karlovačke ekipe, Karlovac 1919 na kraju je bio malo bolji od Ilovca i slavio rezultatom 2:1.

Odigrana je i posljednja utakmica četvrtfinala seniora u kojoj je Rock Filius & Arkada sa 3:1 svladala Slunj.

Petak je posljednji dan turnira, program počinje u 17 sati, a finalna utakmica očekuje se negdje oko 20:15.