Košarkaši Šanca svladali labinski Rudar 83:70, Češković ubacio gostima čak 50 poena!

Košarkaši Šanca svladali labinski Rudar 83:70, Češković ubacio
gostima čak 50 poena!

Košarkaši Šanca i u drugom kolu nove drugoligaške sezone došli su do bodova. Voljom ždrijeba prve dvije utakmice u sezoni igrali su na svom parketu, i to su maksimalno iskoristili pa je nakon Kastva u prvom kolu, danas u ŠSD Mladost "pao" i labinski Rudar.

Susret je bio vrlo izjednačen u prve dvije četvrtine - nakon prve minimalna prednost gostiju (21:23), na velikom odmoru izjednačenih 40:40. Odluka je pala u trećoj četvrtini koju su domaći sjajno odigrali i nakon nje imali prednost 67:52. Nastavili su u dobrom ritmu i na početku zadnje dionice, sve do 77:56, kada su upali u niz nespretnih napada i ispali iz ritma. Srećom, gosti to nisu iskoristili da ozbiljnije zaprijete pa konačna pobjeda nije dolazila u pitanje. Na kraju 83:70, a junak utakmice svakako je bio iskusni Češković koji je postigao čak 50 poena!

Uz njega, Vladić je upisao 10, Penić 7, Požar i Stojsavljević po 5, Ćosić 4, a Turković 2 poena. U sastavu su još bili Jakara, Stipić, Jager i Karlica.