Atletika, Hrvatski kup za kadete i kadetkinje: Irina Vidiček-Ljubojević samo dvije stotinke "kratka" do bronce

Atletika, Hrvatski kup za kadete i kadetkinje: Irina
Vidiček-Ljubojević samo dvije stotinke

Kadetski kup bio je posljednje ovogodišnje veliko državno atletsko natjecanje na stazi. Za razliku od natjecanja u starijim kategorijama, gdje su Karlovčanke i Karlovčani ove godine postizali izvrsne rezultate, u ovoj generaciji očito je sve osjetnija činjenica da grad 12 godina nije imao pravi atletski objekt pa svakako veseli što su napokon u punom jeku radovi na obnovi atletske staze.

Samo troje najmlađih atletičara i atletičarki predstavljalo je AK Karlovac na državnoj završnici kupa za kadete i kadetkinje (KA Tim nije imao predstavnika), a istaknula se Irina Vidiček-Ljubojević. U Karlovac se nažalost ne vraća s odličjem, ali nedostajalo je zaista izuzetno malo - u utrci na 300 metara osvojila je četvrto mjesto, pritom zaostavši samo dvije stotinke za trećeplasiranom.

Nastupili su još Marta Novaković, koja je u bacanju diska zauzela 11. poziciju te Franjo Špišić koji je bio 12. u utrci na 100 metara.