Sv. Nikola Open: Dugorešanima 8, Karlovčanima 7 medalja i ekipni naslov u poretku mlađih kadetkinja

Sv. Nikola Open: Dugorešanima 8, Karlovčanima 7 medalja i ekipni
naslov u poretku mlađih kadetkinja

U sportskoj dvorani Mladost u Dugoj Resi, u organizaciji Taekwondo kluba Duga Resa, održan je 15. po redu Sv. Nikola Open 2017. turnir u taekwondou koji je ove godine okupio 90 natjecatelja iz 15 klubova iz dviju država.

Natjecatelji domaćina osvojili su 8 medalja od kojih tri zlatne, dvije srebrne i jednu brončanu medalju.

REZULTATI

1. mjesto - Tea Trupković,  kad -41kg 1. mjesto - Ivano Belavić, mkad -43kg 1. mjesto - Ema Mateša, mkad -43kg 2. mjesto - Dominik Aršulić, kad -49kg  (bez pobjede) 2. mjesto - Nela Trupković, mkad -27kg (bez pobjede) 3. mjesto - Lara Križanić, kad -47kg (bez pobjede) 3. mjesto - Leonardo Obrovac, mkad -33kg 3. mjesto - Lovro Fanjak, mkad -30kg (bez pobjede)

Taekwondo klub Karlovac nastupio sa 7 natjecatelja i osvojio 2 zlatne, 2 srebrne i 3 brončane medalje, a u ekipnom poretku mlade kadetkinje Karlovca osvojile su 1.mjesto. magdalena Ljubić proglašena je za najuspješniju mlađu kadetkinju.

REZULTATI

1. mjesto  - Magdalena Ljubić, mkad -30kg (3 pobjede) 1. mjesto - Lea Oparnica, mkad -27kg (1 pobjeda) 2. mjesto - Ema Brdnarić, mkad -30kg (1 pobjeda) 2. mjesto - Dalija Bunčić, mkad -36kg (1 pobjeda) 3. mjesto - Patrick Karabogdan, mkad - 27 kg (bez pobjede) 3. mjesto - Dora Nagli, mkad -24kg (bez pobjede) 3. mjesto - Martin Stefanac, kad -45kg (bez pobjede)

Limač liga 2017.: 5 zlatnih te srebrna i brončana medalja za karlovačke tekvondaše

Natjecatelji TKD Karlovac nastupili su u Zagrebu u Limač liga 2017. gdje je sudjelovalo 74 natjecatelja iz 8 klubova Hrvatske. Karlovčani su nastupili sa 7 natjecatelja te osvojio 5 zlatnih, 1 srebrnu i 1 brončanu medalju.

1. mjesto - Nika Petrić, lim B-Z-18 (1 pobjeda) 1. mjesto - Mia Paranos, lim B-Z-22 (2 pobjede) 1. mjesto - Jakov Acketa, lim B-M-24 (2 pobjede) 1. mjesto - Lara Tuškan, lim A-M-27 (2 pobjede) 1. mjesto - Oparnica, lim A-Z-30 (2 pobjede) 2. mjesto - Filip Bencetić, lim B-M-22 (1 pobjeda) 3. mjesto - Kristijan Karabogdan, lim A-M-22 (bez pobjede)

„Pandama“ 11 odličja i ekipno 1. mjesto u kategoriji mlađih kadeta

Borci TKD Banija Pandas osvojili su 11 odličja od kojih 4 zlata, 3 srebra i 4 bronce. Ekipno su osvojili 1. mjesto u mlađim kadetima, 3. mjesto u kadetima i 3. mjesto u kadetkinjama. Za najboljeg mlađeg kadeta turnira proglašen je Adriano Qeta.

REZULTATI

1. mjesto - Adriano Qeta, MKM -36kg (3 pobjede) 1. mjesto - Lucio Matuzić, MKM -39kg (2 pobjede) 1. mjesto - Renato Žgela, MKM -51kg (2 pobjede) 1. mjesto - Lucija Hrebac, KŽ -51kg (1 pobjeda) 2. mjesto- Oscar Kovačić, MKM -43kg (1 pobjeda) 2. mjesto - Petar Fičko, KM -41kg (1 pobjeda) 2. mjesto - Ivan Latković, KM -53kg (1 pobjeda) 3. mjesto - Mia Šnajder, KŽ -55kg (bp) 3. mjesto - Nikolina Hrebac, MKŽ -33kg (bp) 3. mjesto - Lirijana Jakšić, MKŽ -36kg (bp) 3. mjesto - Josipa Žgela, MKŽ -47kg (bp)