Streljački klub Duga Resa ekipni prvak države, Streljačkom klubu Karlovac 2. mjesto

Streljački klub Duga Resa ekipni prvak države, Streljačkom klubu
Karlovac 2. mjesto

U Karlovcu je održano prvenstvo Hrvatske u gađanju serijskom malokalibarskom puškom u seniorskoj kategoriji. U disciplini trostav 3x40 hitaca ekipa SK Duga Resa u sastavu Filip Brinski, Bojan Stipančić i Perica Obrovac osvojila je 1. mjesto i naslov prvaka Hrvatske ispred ekipe SK Karlovac i GSD Osijek 1784.

U pojedinačnoj konkurenciji također u disciplini trostav 3x40 hitaca, prvo mjesto i naslov prvaka Hrvatske osvojio je Filip Brinski, dok su Obrovac i Stipančić osvojili 4. i 15. mjesto.

U disciplini ležeći stav 40 hitaca ekipa SK Duga Resa osvojila je 4. mjesto a pojedinačno Brinski je osvojio 11., Stipančić 15. i Obrovac 17. mjesto.