Seniorska golf reprezentacija pretposljednja na EP-u, kapetan reprezentacije Karlovčanin "Žiga" Feitl

Seniorska golf reprezentacija pretposljednja na EP-u, kapetan
reprezentacije Karlovčanin

Na Welsu je održano Europskom prvenstvo za seniore (+55) u golfu na kojem su nastupile 22 države a među njima i Hrvatska golf reprezentacija. Ekipno su golf veterani Hrvatske osvojili u bruto natjecanju predzadnje, 21. mjesto. Posljednja je ekipa luksemburških golfera, prvo mjesto osvojila je veteranska golf reprezentacija Velike Britanije, druga je Španjolska a treća Finska.

Za bruto momčad Hrvatske nastupili su: kapetan reprezentacije Želimir Feitl, zatim Drago Banović, Ivan Kalinić, Marinko Škara, Anđelko Šošić i Željko Vučemil. U pojedinačnoj konkurenciji najbolji plasman od Hrvata u bruto natjecanju ostvario je Željko Vučemil a potom Karlovčanin Želimir - Žiga Feitl itd ..

U neto natjecanju Hrvati su zauzeli također pretposljednje 20. mjesto od 21. reprezentacije. Posljednji su Grci, prvi Finci, drugi Talijani a treći Austrijanci.

Za neto hrvatsku reprezentaciju igrali su: Midhad Bobić (kapetan momčadi), Ante Ćurković, Tomislav Grgić, Krešimir Lovrenčić, Antun Mikec i Šefik Mustenanagić.

U pojedinačnoj konkurenciji najbolji rezultat od Hrvata u neto selekciji ostvario je Ante Ćurković.