Savršen učinak! Na državnom veteranskom prvenstvu u atletici Karlovčani imali sedam startova i uzeli sedam zlata!

Savršen učinak! Na državnom veteranskom prvenstvu u atletici
Karlovčani imali sedam startova i uzeli sedam zlata!

Doslovno savršeni učinak imala je mala karlovačka ekspedicija na državnom prvenstvu u atletici za veterane i veteranke održanom u Čakovcu. Dvoje predstavnika AK Karlovca i jedan predstavnik KA Tima imali su ukupno sedam startova i ostvarili - sedam zlata!

Renata Novosel još se jednom potvrdila kao ponajbolja hrvatska veteranka. Nakon jučerašnjih zlata na 100 metara i u skoku u dalj, drugog dana natjecanja osvojila je i zlato na 200 metara. Opet je bila izuzetno dominantna - u svojoj kategoriji W45 bila je gotovo nevjerojatnih sedam sekundi brža od drugoplasirane, a njeno vrijeme 27,56 i ukupno je daleko najbolje vrijeme, primjerice za dvije i pol sekunde bolje od vremena pobjednice u najmlađoj W30 kategoriji.

Drugo zlato danas je osvojio i "katimovac" Vlado Starešinić. Nakon slavlja na 1500 metara u subotu, u nedjelju je u kategoriji M65 bio najbrži i na 5000 metara. S vremenom 21:57,45 bio je uvjerljivo prvi, gotovo minutu ispred drugoplasiranog.

Podsjetimo, prvog dana natjecanja zlatna odličja u kategoriji M35 osvojio je i Davor Cindrić na 100 i 400 metara.