Rukometaši Karlovca preko "rudara" u treće kolo Kupa

Rukometaši Karlovca preko

Karlovac se očekivano i zasluženo plasirao u 3. kolu Kupa Hrvatske. Iako ne u punom sastavu karlovački rukometaši su se poigrali s prvoligaškom ekipom iz Rudara kraj Samobora, naročito u drugom poluvremenu kad su se s jednim golom razlike odlijepili na sigurnih 5-6 golova. Osim vratara i mladog Janjanina svi igrači Karlovca upisali su se u listu strijelaca.

KARLOVAC    36 (18) RUDAR          30 (17)

KARLOVAC – ŠSD gledatelja 100. SUCI: Gagula i Zorko (oba Zagreb). NADZORNIK Emanović (Sesvete): SEDMERCI: Karlovac 0/0, Rudar 4/2. ISKLJUČENJA: Karlovac 4 min. (Frketić 2+2). Rudar 2 minuta (Tojčić). KARLOVAC: Radočaj, Rukavina 3, Janjanin, Perajica 3, Šnajder 6, Hadrović 3, Bačić 5, Frketić 6, Mrljak 3, Sudarić 3, Karić, Obranović 2, Smojver 2, Glumac. TRENERICA Tatjana Rašić. RUDAR: Cvetković, Skendrović, Runtas 1, M. Štrajnkler 5, D.Trčak, Tojčić 4, T. Štajnkler 3, Guliš, Brnas 1, Banjedvorec 2, A. Trčak 6 (1), Fresl 6, Jurić 1, M. Trčak 1 (1), Žitković. TRENER Hrvoje Štibohar.