Protekli vikend za Tigrove prošao u žaru borbe - s Europskog kupa u Italiji donijeli tri medalje

Protekli vikend za Tigrove prošao u žaru borbe - s Europskog kupa u
Italiji donijeli tri medalje

Protekli vikend za članove Kickboxing kluba Tigar Karlovac protekao je u žaru borbe na Europskom kupu u Italiji. Kako nam javljaju iz kluba, u konkurenciji 1.430 natjecatelja iz 22 države, osvojili su jednu srebrnu i dvije brončane medalje.

Lara Mihalić, koja je državna prvakinja u kickboxingu,  osvojila je srebrnu medalju u kategoriji starijih kadetkinja - 60 kg uz dvije efektne  pobjede i poraz u finalu. Roka Puljak je tek ušla u starije kadetkinje te je u kategoriji -60 starijih kadetkinja osvojila 3. mjesto i brončanu medalju uz 2 pobjede. Brončanu medalju osvojio je i Frane Matešić - djeca -36 kg. Nastupili su još i Margareta Mušnjak, Lana Kirin i Ana Pranjić ali su izgubile kvalifikacijske borbe.

Sljedeći nastup Tigrovi imaju također u Italiji 3. veljače. Boriti će se u mjestu Ala, gdje će nastupiti drugi dio mlađeg tima u sastavu: Luka Repulec, Leon Mušnjak, Borna Vučetić, Matej Medved i Marija Vojak.