Premijer liga: Rukometaši Karlovca poraženi kod Metalca, presudna "crna rupa" krajem prvog dijela

Premijer liga: Rukometaši Karlovca poraženi kod Metalca, presudna

Rukometaši Karlovca nisu u 4. kolu Premijer lige uspjeli doći do prvih gostujućih bodova, ili barem boda. Iako su veći dio utakmice bili ravnopravni, svojevrsna "crna rupa" u koju su upali krajem prvog dijela bila je presudna za konačan ishod susreta - u nastavku su se Karlovčani trudili, ali nisu mogli vratiti se u utakmicu.

U 10. minuti je neriješenih 5:5, u 14. su Karlovčani još na pogotku zaostatka (7:6), a spomenuti presudni trenuci susreta odvijaju se u posljednjih desetak minuta prvog dijela kada Metalac sa 11:9 odlazi na na slici 17:10 i stvara odlučujuću prednost. Odmah početkom drugog dijela malom serijom Karlovac se približava na 17:13, nešto kasnije bilo je i 20:16, no nije bilo snage za ozbiljnije približavanje i vraćanje utakmice u neizvjesne vode. Na kraju, zasluženih 34:28 za Metalac.

Za Karlovac su igrali: Radočaj (9 obrana), Karić (2 obrane), Glumac, Frketić 1, K. Capan, Perajica 5, Milovac, Šnajder 3, H. Capan 3, Bačić 4, Crnković 2, Mrljak 1, Sudarić 2, Ostarčević, Obranović 3 i Smojver 4(3).

U sljedećem kolu, naredne subote, rukometaši Karlovca dočekuju momčad Umaga. Iznimno je to bitan susret prije dvotjedne stanke zbog reprezentativnih akcija, nakon koje slijedi teško gostovanje u Vinkovcima.