Poraz karlovačkih košarkaša na prvom gostovanju u Prvoj ligi - pulski Istrauni bolji sa 78:49

Poraz karlovačkih košarkaša na prvom gostovanju u Prvoj ligi -
pulski Istrauni bolji sa 78:49

Nakon odličnog starta i domaće pobjede protiv riječkog Kvarnera 2010, karlovački košarkaši nisu dobro prošli na prvom gostovanju Prve lige. U Puli ih je svladao domaći Istrauni s čak 78:49, u susretu u kojem se Šanac koliko-toliko držao samo u prvoj četvrtini koja je završena rezultatom 18:12 za Puljane. Drugu četvrtinu Istrauni je dobio s čak 29:9, za ukupnih 47:21 na poluvremenu pa je nastavak bio tek puko odrađivanje posla.

Protiv Riječana su Karlovčani briljirali u šutu, a u Puli je upravo šut bio očajan - svega 28%. Pojedinačno, nešto bolje je utakmicu odradio Josipović sa 17 poena, Kraljić je dodao 8, Mileta i Lipak po 6, Češković i Panjević po 4, a Požar i Tomić po 2. U igru je još ulazio Škrtić, a priliku nisu dobili Beber i Mataković.

U sljedećem kolu karlovački košarkaši na svom parketu dočekuju momčad Podravca iz Virja.