SPORT

Pojedinačno prvenstvo HALS-a: Karlovcu četiri zlata i ukupno osam odličja, KA-Timu jedno srebro

Pojedinačno prvenstvo HALS-a: Karlovcu četiri zlata i ukupno osam
odličja, KA-Timu jedno srebro

AK Karlovac u Varaždinu je stigao i do dva srebra i dvije bronce.

Oba srebrna odličja osvojila je starija kadetkinja Lea Novković, koja je bila druga na 100 metara te u utrci na 300 metara s preponama.

Brončana odličja osvojili su mlađi junior Marko Krivačić na 200 metara (u utrci u kojoj je slavio Neralić pa su Karlovčani imali dvostruki razlog za slavlje) te Petra Grivac u ženskoj seniorskoj konkurenciji na 200 metara.

Mladi atletičari i atletičarke KA-Tima došli su tek do jednog odličja, ali uz još niz lijepih plasmana i osvojenih četvrtih i petih mjesta. Najuspješniji je ipak bio Noa Majetić u konkurenciji limača, koji je u skoku u dalj osvojio srebro, i to sa skokom 4.09 metara, samo jednim centimetrom kraćim od skoka pobjednika Fučka iz zagrebačke Mladosti.