„Pandaš“ Petar Fičko glavni konkurent za Europsko prvenstvo

U Splitu je održan Dalmacija kup u taekwondou, prvi od tri kriterijska turnira za kadete povodom nadolazećeg Europskog prvenstva. Na natjecanju je nastupilo 384 natjecatelja iz 40 klubova.

TKD Banija Pandas tim nastupio je s 9 natjecatelja od kojih su najuspješniji bili: kadet Petar Fičko (-41kg) koji je s 3 pobjede osigurao 1. mjesto te zauze čelnu poziciju  na kriterijskoj  rang listi.

Prva mjesto osvojili su s jednom pobjedom mlađi kadet Oscar Kovačić (-43kg) i juniorka Lucija Hrebac (-52kg). Treće mjesto osvojio je kadet Lucio Matuzić (-37kg), koji se plasirao na treću poziciju rang liste. Sljedeći nastup, drugi kriterijski turnir, državno je kadetsko i juniorsko prvenstvo koje će se održati u Omišu.