Odbojkašice Karlovca u neizvjesnoj utakmici pobjedom 3:1 osvojile sva tri boda protiv Kitro Varaždina

Odbojkašice Karlovca u neizvjesnoj utakmici pobjedom 3:1 osvojile
sva tri boda protiv Kitro Varaždina

Novu vrijednu pobjedu ostvarile su karlovačke odbojkašice u trećem kolu 1.B lige. Karlovčanke su ugostile Kitro Varaždin i potvrdile da i u ovom ponešto oslabljenom i znatno pomlađenom sastavu pripadaju u sam vrh lige.

Počelo je dobro - u prvom setu 25:21 za karlovačke odbojkašice. U drugom setu sve je bilo u znaku Varaždinki koje sa 25:19 dolaze do izjednačenja. U trećem setu bile su domaće u prednosti većim dijelom, no na samom kraju posve neizvjesna završnica i ipak veselje za domaće igračice i navijače - 25:23. U četvrtom setu bolje su krenule gošće i dobar dio seta činilo se kako ćemo gledati i peti set, no Karlovčanke su puno bolje odigrale završnicu i ne samo preokrenule rezultat nego na kraju s relativno uvjerljivih 25:20 došle do ukupne 3:1 pobjede i tri velika boda.

Nakon ove pobjede odbojkašice Karlovca u društvu su četiri neporažene ekipe - uz njih to su još Mladost II, Nebo Zaprešić i Don Bosco iz Zagreba. Karlovčanke su četvrte jer su jednu pobjedu ostvarile rezultatom 3:2 pa imaju bod manje. U sljedećem kolu, pak, čeka ih najteže gostovanje - kod Mladosti II koja još nije izgubila set, a predvodi je trener koji Karlovčanke najbolje poznaje, njihov dojučerašnji trener Goran Zec.