Odbojkašice Karlovca "prošetale" Vrbovcem i s lakih 3:0 ušle u finale kupa za regiju Centar

Odbojkašice Karlovca

Lakše od očekivanog odbojkašice Karlovca plasirale su se u finale kupa za regiju Centar. U današnjem polufinalnom ogledu gostovale su u Vrbovcu i brzo i lako svladale domaće odbojkašice sa 3:0. Kvaliteta i jest na strani Karlovčanki, no Vrbovec je izrazita domaćinska ekipa, a njihova dvorana vrlo neugodna za gostujuće ekipe, no u današnjem ogledu ništa im nije pomoglo.

Karlovačke odbojkašice u prva dva seta bile su iznimno uvjerljive - 25:17 i 25:15. U trećem setu domaće su pružile bolji otpor, no u konačnici nisu uspjele i dovesti set u neizvjesnost - Karlovčanke su sa 25:20 došle do konačnih 3:0.

U finalu kupa regije Centar odbojkašice Karlovca sljedećeg vikenda igraju protiv Kitro Varaždina. Igra se samo jedan susret, i to u Varaždinu, budući je Karlovac u prošloj sezoni bio bolje plasiran.