Nogometaši Slunja u prvom susretu kvalifikacija za MŽNL Središte svladali Dinamo iz Odranskog Obreža sa 3:1

Nogometaši Slunja u prvom susretu kvalifikacija za MŽNL Središte
svladali Dinamo iz Odranskog Obreža sa 3:1

Vrlo solidnu prednost imaju nogometaši Slunja nakon prve utakmice kvalifikacija za plasman u MŽNL Središte. Na svom su terenu svladali Dinamo iz Odranskog Obreža sa 3:1, ali zadovoljstvo nije potpuno, jer pobjeda je mogla biti ostvarena i znatno uvjerljivijom razlikom.

No, lopta nije htjela u gol sve do 60. minute kada je Plivelić napokon razveselio domaće navijače. Već u 68. minuti gosti izjednačuju, ali novi slunjski odgovor bio je još brži - u 71. minuti ponovno Plivelić trese mrežu za 2:1. I kada se činilo da će susret završiti tim rezultatom, u drugoj minuti sudačke nadoknade Jurčević postiže konačnih 3:1 za ipak pristojnu prednost prije uzvrata 17. lipnja.

Nogometaši Slunja ove sezone dosad su odigrali 31 utakmicu i još niti jednom nisu poraženi (ispali su u županijskom kupu od Karlovca 1919 ali tek na jedanaesterce što se službeno vodi kao remi). Vjerujemo da bi za Odranski Obrež ipak rado potpisali i prekid tog sjajnog niza i prvi i jedini ovosezonski poraz, ali dakako, sa samo jednim golom razlike, što bi značilo plasman u MŽNL Središte.