Nogometaši Karlovca 1919 i zabočke Mladosti podijelili bodove u golijadi kraj Korane (3:3)

Nogometaši Karlovca 1919 i zabočke Mladosti podijelili bodove u
golijadi kraj Korane (3:3)

Karlovački nogometaši prekinuli su neugodan niz poraza, ali tek polovično. Mogli su i više, ali u samoj završnici utakmice protiv Mladosti iz Zaboka prerano su se opustili i dozvolili gostima da dođu do boda u pravoj golijadi kraj Korane - završilo je 3:3.

Zabočani su rano poveli, Karlovčani preko Dragovića izjednačili polovicom prvog dijela, a do poluvremena gledali smo izjednačenu igru s nekoliko šansi na obje strane. U drugom dijelu puno bolje su krenuli nogometaši Karlovca 1919, stiskali su i stvarali prigode, a potom u 65. minuti i poveli nakon lijepog prodora Marinića i ubacivanja koje je u pogodak pretvorio Dragović. Kada je u 71. minuti Turkalj vrlo lijepim pogotkom iz slobodnog udarca povisio na 3:1 mnogi su pomislili da je kraj. Međutim, dok su domaći još slavili, gosti su praktički odmah nakon što su krenuli s centra smanjili na 3:2, a u 81. minuti došli i do izjednačenja.

Ovisno o drugim rezultatima Karlovčani će nakon ovog kola biti plasirani negdje od petog do devetog mjesta, a u sljedećem kolu gostuju u Kutini kod Moslavine.