Nogometaši Karlovca 1919 u Zaboku pogotkom Novinića remizirali s domaćom Mladosti 1:1

Nogometaši Karlovca 1919 u Zaboku pogotkom Novinića remizirali s
domaćom Mladosti 1:1

Nogometaši Karlovca 1919 u šestom kolu 4. NL Središte gostovali su jutros u Zaboku, gdje su protiv domaće Mladosti odigrali solidnu utakmicu i uzeli vrijedan bod. Karlovčani u šest kola imaju tri remija i tri poraza, a unatoč pozitivnom rezultatu na gostovanju pali su na pretposljednje mjesto ljestvice, jer je do ovog kola pretposljednji Samobor iznenađujuće slavio na gostovanju kod Tondacha. Na ruku Karlovčanima ide tek činjenica da će ove godine ligu napuštati vjerojatno samo jedna momčad, a kutinska Moslavina u prvih šest kola poprilično se istaknula kao glavni kandidat za to mjesto.

U Zaboku su Karlovčani došli u vodstvo pogotkom povratnika Enesa Novinića u 12. minuti, domaći su izjednačili preko Kotarskog u 28. minuti, a do kraja se rezultat više nije mijenjao.

Golijada u kup utakmici u Šišljaviću i vrijedan bod s gostovanja u Zaboku ohrabrenje su pred sljedeće kolo kada u Karlovcu gostuje Odra, što je prava prilika za prvu ovosezonsku pobjedu.