SPORT

Nogometaši Karlovca 1919 slavili u Savskom Marofu sa 2:1 golovima Novinića i Štefančića

Nogometaši Karlovca 1919 slavili u Savskom Marofu sa 2:1 golovima
Novinića i Štefančića

Vrijedne bodove osvojili su nogometaši Karlovca 1919 u susretu 23. kola 4. NL Središte na gostovanju u Savskom Marofu. Karlovčani su vrlo brzo došli u vodstvo pogotkom Novinića, već u 4. minuti, a domaći su do izjednačenja došli iz kaznenog udarca u 25. minuti igre. U dosta tvrdom i rastrganom drugom dijelu susreta presudio je pogodak iskusnog Štefančića u 76. minuti.

S ova tri boda Karlovčani su se učvrstili na sedmoj poziciji ljestvice i polako zaboravljaju brige oko ostanka, koje su imali nakon vrlo neuvjerljivih jesenskih igara.

U sljedećem kolu karlovački nogometaši dočekuju Ponikve. Taj susret igra se naredne subote, a već u utorak, 1. svibnja, igra se i zaostali susret u kojem će Karlovac 1919 dočekati Jarun.