Nogometaši Karlovca 1919 s uvjerljivih 6:2 slavili na gostovanju kod Straže, Novinić dao četiri gola

Nogometaši Karlovca 1919 s uvjerljivih 6:2 slavili na gostovanju
kod Straže, Novinić dao četiri gola

Nogometaši Karlovca 1919 nastavljaju s dobrim igrama u novoj sezoni i kod navijača se već pomalo budi nada da je trener Štefančić napokon posložio momčad koja već nekoliko sezona ima rezultate daleko ispod očekivanja domaćih simpatizera i da je napokon i došlo vrijeme za ulazak u viši rang.

Na gostovanju kod Straže raspoloženi Karlovčani slavili su s visokih 6:2. Na poluvremenu je bilo tek 1:0, iako je prednost Karlovčana mogla biti i daleko veća. Domaći su početkom drugog dijela pomalo iznenađujuće stigli do izjednačenja no već u narednih desetak minuta uslijedila su tri pogotka Karlovca 1919 i susret je bio riješen. Sjajni Novinić postigao je čak četiri pogotka, a po jedan su dodali Mamić i Joha.

U sljedećem kolu karlovački nogometaši dočekuju Croatiju iz Hrastja.