Nogometaši Karlovca 1919 "razbili" Polet sa 6:0, Slunj nastavio s odličnim igrama uz 1:0 protiv Mladosti

Nogometaši Karlovca 1919

Nogometaši Karlovca 1919, čini se, ipak se polako vraćaju u formu, iako je sezona u kojoj su navijači i simpatizeri očekivali borbu za sam vrh vjerojatno nepovratno izgubljena. No, nakon pobjede nad Savskim Marofom i poraza na gostovanju kod vodećih Ponikvi u 94. minuti, Karlovčani su predvođeni novim trenerom Sanjinom Lucijanićem protiv Poleta napokon priuštili domaćim gledateljima još jednu mirnu i laganu utakmicu.

Slavili su karlovački nogometaši sa čak 6:0, a najbolji igrač utakmice svakako je bio Sandi Hudorović koji je postigao hat-trick. Dva pogotka dodao je Turkalj, dok je jednom precizan bio Štefančić.

S odličnim igrama nastavio je Slunj, koji je ugostio petrinjsku Mladost i slavio s minimalnih, ali vrijednih 1:0. Pogodak odluke već je u 12. minuti postigao Matanić, a do kraja susreta rezultat se nije mijenjao.

Nakon desetog kola Slunjani su odlični šesti na ljestvici 4. NL Zagreb, dok je Karlovac 1919 trenutačno dvanaesti. U sljedećem kolu Slunj gostuje kod vodećih Ponikvi, dok Karlovčani putuju u goste Savi Strmec.