Nogometaši Karlovca 1919 golovima Štefančića, Popovačkog i Stojčića glatko svladali Samobor sa 3:0

Nogometaši Karlovca 1919 golovima Štefančića, Popovačkog i Stojčića
glatko svladali Samobor sa 3:0

Nogometaši Karlovca 1919 u 12. kolu 4. NL Središte ugostili su Samobor i ponajviše zahvaljujući odličnoj igri u nastavku zabilježili vrijednu pobjedu rezultatom 3:0. Puno puta gledali smo Karlovčane kako igraju dobro u prvom dijelu utakmice pa postepeno padaju, a ovog puta bilo je obrnuto.

Nakon prvih 45 minuta blijedih 0:0, a pogotku su bili bliži gosti. U nastavku, prvi pogodak pada u 55. minuti - Popovački sjajno ubacuje, a Štefančić sigurno realizira i dovodi domaće u vodstvo. Samo sedam minuta kasnije, ubacuje po tlu Turkalj, Štefančić varkom propušta loptu i vraća uslugu Popovačkom koji zabija za 2:0. Gosti su nakon toga popustili, a u 74. minuti Stojčić je postigao pogodak za konačnih 3:0.

U sljedećem kolu Karlovčani gostuju kod Bistre.