SPORT

Nakon tri uzastopne pobjede nogometaši Karlovca 1919 pali kad se najmanje očekivalo - protiv slabašne Moslavine

Nakon tri uzastopne pobjede nogometaši Karlovca 1919 pali kad se
najmanje očekivalo - protiv slabašne Moslavine

Nakon tri uzastopne pobjede, odnosno četiri utakmice bez poraza, ujedno i po prvi put ove sezone u kompletnom sastavu, nogometaši Karlovca 1919 posve neočekivano zaustavljeni su u pozitivnom nizu na svom terenu u ogledu protiv slabašne, do ovog kola pretposljednje kutinske Moslavine.

Doduše, na samom startu utakmice izgledalo je kako bi se sve vrlo brzo moglo riješiti u korist Karlovčana - poveli su već u 6. minuti pogotkom Novinića, a samo dvije-tri minute kasnije Štefančić i Novinić bili su potpuno sami pred gostujućim vratarom i već nakon desetak minuta susret je mogao biti, najvjerojatnije, riješen.

No, umjesto 2:0, gosti su u 13. minuti izjednačili, a u 25. minuti i preokrenuli rezultat i poveli 2:1. Puno je bilo do kraja, vjerovali su domaći navijači da će se karlovački nogometaši vratiti, no od toga nije bilo ništa. Imali su Karlovčani dominaciju, pogotovo u drugom dijelu susreta, ali rezultat se više nije mijenjao.

U sljedećem kolu Karlovac 1919 gostuje kod Save Strmec.