Mladi odbojkaši Karlovca u posljednjem susretu sezone poraženi od Petrinje sa 3:1

Mladi odbojkaši Karlovca u posljednjem susretu sezone poraženi od
Petrinje sa 3:1

U posljednjem susretu sezone, zaostalom iz 15. kola, mladi odbojkaši Karlovca ugostili su večeras Petrinju i upisali još jedan poraz, iako su bili blizu osvajanju barem utješnog boda, koji bi im bio lijepa nagrada za tešku i napornu sezonu, u kojoj je vrlo često, baš kao i večeras, dojam bio kao da prisustvujemo utakmici "očeva" i "sinova".

Mogli su mladi Karlovčani povesti sa 1:0, čak i trebali, ali nakon što su vodili cijeli set popustili su u samoj završnici i gosti su sa 23:25 došli do prednosti. U drugom setu nešto su uvjerljiviji bili Petrinjci i sa 21:25 došli do vodstva 2:0 u setovima. Treći set, pak, sjajno su odigrali domaći. Otvorili su ga sa 5:0 i 8:1, vodili su u jednom trenutku s čak 19:4, a na kraju su sa 25:15 smanjili na 2:1. U četvrtom setu držali su se mladi karlovački odbojkaši do 11:12 - tada gosti osvajaju četiri boda za redom i to je prelomilo susret. Na kraju 17:25 i pobjeda Petrinjaca.

Karlovčani, pak, sezonu završavaju s tek jednom pobjedom, onom protiv Mladosti II sa 3:2 u setovima, što su im i jedina dva boda.