Mladi karlovački odbojkaši bili blizu barem "utješnog boda", ali u završnici ipak pokleknuli

Mladi karlovački odbojkaši bili blizu barem

U zaostalom susretu 14. kola Druge lige - Centar, mladi karlovački odbojkaši bili su vrlo blizu još jednog pozitivnog rezultata u ovoj turbulentnoj sezoni, no na kraju su ostali zamalo kratki. Šteta, jer imali su domaći odbojkaši lijepu priliku protiv Siska doći do barem "utješnog boda" u sezoni u kojoj nikakvih rezultatskih želja i ambicija nije bilo, važno je bilo tek odraditi je.

Siščani su dobili prvi set sa 25:14, no u drugom su mladi Karlovčani odličnom igrom stigli do izjednačenja uz 28:26. U trećem setu opet su uvjerljivi gosti - 16:25, a u četvrtom opet dobra igra domaćih sve do same završnice - vodili su karlovački odbojkaši sa 23:20, ali tu su stali i gosti su s pet uzastopnih poena došli do pobjede 3:1.

Budući su još ranije odradili susret posljednjeg kola u kojem su u Zagrebu poraženi od Mladosti II sa 3:0, do službenog kraja sezone Karlovčanima je ostalo još odraditi zaostali susret 16. kola u kojem će dočekati Petrinju.

Spomenimo da su pod vodstvom i uz igrača-trenera Dinu Blaževića, za Karlovac igrali Kuzmanović, Lipnik, Arabadžić, Majetić, Kendjel, Furač, Vukašinović, Medved, Batinić, Prelević i Barišić.