KAportal Mini rukomet: Naslovi u Zagreb i Valpovo, Karlovcu po jedno 4. mjesto u velikom i malom finalu | Karlovački informativni web portal

Mini rukomet: Naslovi u Zagreb i Valpovo, Karlovcu po jedno 4. mjesto u velikom i malom finalu

Djevojčice RK Lokomotiva iz Zagreba i dječaci RK Valpovka iz Valpova pobjednici su međunarodnog 18. Otvoreno prvenstvo Karlovca u mini i super mini rukometu koje je ove nedjelje u tri karlovačke sportske dvorane okupilo više od 70 ekipa iz Hrvatske, Slovenije (2 ekipe) i BiH (2 ekipe). Naslovi u malom finalu otišli su djevojčicama Bjelovara i dječacima RK Krško iz Slovenije.

Druga ekipa karlovačkih rukometašica osvojila je 4. mjesto u malom finalu, a Lara Tuškan izabrana je u najbolju petorku malog finala. U konkurenciji dječaka prva ekipa RK Škole rukometa Karlovac osvojila je 4. mjesto u velikom finalu, a Bruno Zupčić izabran je u najbolju petorku velikog finala.

Organizacijski je turnir prošao besprijekorno a za istaći je da je ekipu RK Mornara Dramalj iz Crikvenice vodio trener bio nekadašnji karlovački prvotimac Tomislav Huljina, a njegov sin Dominik Huljina izabran je u petorku malog finala.

  • DJEVOJČICE 2007. GODIŠTE I MLAĐE

    RK Lokomotiva, Zagreb

    VELIKO FINALE Konačan poredak:
    1.  RK LOKOMOTIVA
    2.  ŽRK SAMOBOR
    3.  RK JAMNICA PISAROVINA
    4. ŽRK NOVSKA

    Najbolje pojedinke:
    Vratarka: Marta Franceković ŽRK Samobor
    Igračica: Lorena Rusan RK Lokomotiva
    Strijelkinja: Eva Gojšić ŽRK Samobor

    Petorka turnira: 
    1. Lana Crnčan ŽRK Samobor
    2. Antonija Mustač RK Lokomotiva
    3. Veronika Šabarić RK Lokomotiva
    4. Hana Basarić ŽRK Novska
    5. Melani Šetek RK Jamnica, Pisarovina

    Najbolji treneri:
    1. Iva Kanjugović RK Lokomotiva
    2. Maja Kozlovec ŽRK Samobor
    3.  Zoran Vujanić RK Jamnica, Pisarovina

    MALO FINALE Konačan poredak:
    1.  RŠD BJELOVAR
    2.  ŽRK MALI LOŠINJ
    3.  ŽRK BISTRA
    4.  RK ŠR KARLOVAC 2

    Najbolje pojedinke:
    Vratarka: Zora Goleš ŽRK Mali Lošinj
    Igračica: Ira Bozok RŠD Bjelovar
    Strijelkinja: Mia Čurić RŠD Bjelovar

    Petorka turnira: 
    1. Noemi Gađa ŽRK Mali Lošinj
    2. Iva Nemec RŠD Bjelovar
    3. Nika Lešnjak ŽRK Bistra
    4. Petra Granić ŽRK Bistra
    5. Lara Tuškan RK ŠR Karlovac 2

    Najbolji treneri:
    1. Ratko Budimir RŠD Bjelovar
    2. Damir Vuković ŽRK Mali Lošinj
    3. Maja Žerdin ŽRK Bistra

    ————————————————————————————————————

    DJEČACI 2007. GODIŠTE I MLAĐI

    U konkurenciji dječaka istoga godišta slavili su mali rukometaši RK Valpovke iz Valpova. Karlovačka škola rukometa osvojila je 4. mjesto u velikom finalu.

    RK Valpovka, Valpovo

    VELIKO FINALE Konačan poredak:
    1. RK VALPOVKA
    2. RK VIRO VIROVITICA
    3. RK GOSPIĆ
    4. RK ŠR KARLOVAC 1

    Najbolji pojedinci:
    Vratar: Lovro Mihaljević RK Valpovka
    Igrač: Luka Vuković RK Valpovka
    Strijelac: Matko Moslavac RK VIRO Virovitica

    Petorka turnira:
    1. Bruno Zubčić RK RŠ Karlovac
    2. Vedran Hečimović RK Gospić
    3. Šimun Pandurio RK Valpovka
    4. Leon Matijević RK VIRO Virovitica
    5. Mato Brdar RK Valpovka

    Najbolji treneri:
    1. Matija Fumić RK Valpovka
    2. Marko Crljenić RK VIRO Virovitica
    3. Vanja Antić RK Gospić

    MALO FINALE Konačan poredak:
    1. RK KRŠKO (SLO)
    2. RK MINI SUNCE BIOGRAD
    3. RK MORNAR DRAMALJ CRIKVENICA
    4. MRK ČAKOVEC 1

    Najbolji pojedinci:
    Vratar: Marin Bogdanić RK Mini sunce, Biograd
    Igrač: Niko Kokotec RK Krško (SLO)
    Strijelac: Leonel Brečko RK Krško (SLO)

     Petorka turnira:
    1. Niko Kokotec RK Krško (SLO)
    2. Marko Šiško RK Krško (SLO)
    3. Marko Kazija RK Mini sunce, Biograd
    4. Bruno Pešić RK Mini sunce, Biograd
    5. Dominik Huljina RK Mornar Dramalj, Crikvenica

    Najbolji treneri:
    1. Tomislav Huljina RK Mornar Dramalj, Crikvenica
    2. Danijel Petrović RK Mini sunce, Biograd
    3. Roko Kordić RK Mornar Dramalj, Crikvenica

    KAŠonline IZVOR www.sportilus.com 

  • Odgovori