Mario Konjevoda i Patrik Vrabac drugi najbolji juniorski veslački dvojac u državi

Mario Konjevoda i Patrik Vrabac drugi najbolji juniorski veslački
dvojac u državi

Hrvatsko veslačko prvenstvo 28. (75) po redu, za 2018. godinu održano je na jarunskom jezeru u Zagrebu uz nastup veslačica i veslača iz svih hrvatskih klubova među kojima su nastupili i veslači karlovačke Korane.

Najzapaženiji uspjeh od četiri posade kadeta i juniora s kojima se Korana predstavila na ovom prvenstvu ostvario je juniorski dvojac na pariće B u kojem su nastupili Mario Konjevoda i Patrik Vrabac osvojivši 2. mjesto u A finalu pa tako i srebrnu medalju.

Dvije posade Korane natjecanje su završile u B finalu. Vedran Stojaković je u skifu za lake juniore A zauzeo 2. mjesto dok je dvojac na pariće za kadete A u kojem su veslali Mauro Bauer i Igor Šušnjar bio peti. Još je nastupio i Luka Hajdin koji je veslao u skifu za kadete A ali nije prošao kvalifikacije.