Kvalifikacijska liga za A-1 ligu: Košarkaši Šanca uvjerljivo svladali Belišće sa 92:69

Kvalifikacijska liga za A-1 ligu: Košarkaši Šanca uvjerljivo
svladali Belišće sa 92:69

Košarkaši karlovačkog Šanca došli su do treće pobjede u kvalifikacijskoj ligi za plasman u A-1 ligu. Na domaćem parketu danas su bez većih poteškoća, u prilično mirnoj utakmici, koja je više nalikovala na prijateljski ogled. Karlovčani su polako gradili i povećavali prednost od samog početka - nakon prve dionice bilo je 27:17, na poluvremenu 48:33 i već tu je bilo jasno da dvojbi oko pobjednika neće biti. U nastavku domaći su rutinski održavali prednost i na kraju slavili sa +23, odnosno rezultatom 92:69.

Za Šanac su u ovom susretu igrali: Požar 8, Panjević 11 (9s, 10a), Gazić 22 (11s), Kragulj, Gilbert 18 (8s), Škrtić 2, Mataković, Beber 6, Vladić, Kragulj 25 (7s, 5a).

U sljedećem kolu karlovački košarkaši, koji su nakon ove pobjede na šestoj poziciji ljestvice, gostuju u Zagrebu kod Rudeša.