Košarkaši Šanca u oslabljenom sastavu uvjerljivo poraženi na Krku rezultatom 94:74

Košarkaši Šanca u oslabljenom sastavu uvjerljivo poraženi na Krku
rezultatom 94:74

Unatoč odličnoj partiji Vladića, košarkaši karlovačkog Šanca očekivano su ubilježili još jedan poraz na gostovanju u Drugoj ligi Zapad. Bez iskusnog Češkovića, koji je i pristao pomoći klubu uz uvjet da igra samo domaće utakmice, Karlovčani nisu bili ni blizu pobjedi na strani u jesenskom dijelu sezone, a tako je bilo i na Krku.

Sve je riješeno već nakon prve četvrtine koju su domaći dobili sa 30:18, a do odmora su još povisili na 50:35. U nastavku se igralo poprilično izjednačeno, što je, dakako, išlo na ruku domaćima koji su rutinski održavali prednost i na kraju slavili sa 94:74.

Pod vodstvom trenera Gašparovića igrali su Požar, Jakara 6, Manojlović 11, Stipić 13, Manjerović, Vladić 30, Penić, Katić 14, Ćosić i Mataković.

U sljedećem kolu, posljednjem prije zimske stanke, košarkaši Šanca ugostit će KK Stoja iz Pule.