Košarkaši Šanca u neizvjesnoj završnici poraženi u Kraljevici sa 69:67, uz dosta povika na suce

Košarkaši Šanca u neizvjesnoj završnici poraženi u Kraljevici sa
69:67, uz dosta povika na suce

Karlovački košarkaši mogli su riješiti sve brige oko bijega s dna ljestvice u susretu 15. kola Druge lige Zapad u Kraljevici, ali nisu uspjeli, iako su nakon lošeg početka imali priliku sve nadoknaditi. U Kraljevicu je putovao i iskusni Češković, koji inače igra samo domaće utakmice, no ni to nije pomoglo.

U konačnici, vjerojatno je ipak presudio loš ulazak u utakmicu - nakon prve četvrtine bilo je 22:11 za Kraljevicu, a domaći su prilično mirno održavali tu prednost u nastavku sve do 40:28 na poluvremenu, a u trećoj četvrtini je i povećali na 61:45. U posljednjoj četvrtini, međutim, Karlovčani su napokon zaigrali bolje i stigli do 69:67 i imali posljednji napad za izjednačenje. Češković je zaustavljen pod košem Kraljevice, po mnogima iz karlovačkog tabora nepropisno, no suci se nisu oglasili i susret je završen rezultatom 69:67 za Kraljevicu.

Igrali su: Jakara 1, Manojlović, Stipić, Manjerović 7, Ćosić 17, Vladić 14, Katić, Češković 24 i Mlinarić 4.