Košarkaši Šanca proljetni dio sezone otvorili uvjerljivim porazom od pulske Stoje 80:105

Košarkaši Šanca proljetni dio sezone otvorili uvjerljivim porazom
od pulske Stoje 80:105

Košarkaši Šanca prvi su započeli sa službenim natjecanjima u 2019. godini no start "proljetnog" dijela neće pamtiti po dobrom. Na parketu ŠSD Mladost ugostili su pulsku Stoju i ubilježili visok poraz rezultatom 105:80.

Već od početka susreta činilo se da su gosti u ovom trenutku znatno spremniji - nakon prve četvrtine zaostatak domaćih je još bio podnošljivih 29:20, ali već na poluvremenu sve je bilo jasno, uz vodstvo gostiju 49:30.

U nastavku su domaći igrali nešto bolje, no nije to bilo dovoljno za povratak u susret - nakon treće četvrtine bilo je 72:55, a na kraju susreta visokih 105:80 za goste.

Pod vodstvom trenera Gašparovića igrali su: Požar 5, Jakara, Manojlović, Stipić, Manjerović, Vladić 17, Katić 2, Ćosić 23, Mataković i Češković 33.

U sljedećem kolu košarkaši Šanca ponovno igraju na svom parketu, protiv FSV-a iz Rijeke, a u toj utakmici trebali bi biti jači i za povratnika Mlinarića.