Košarkaši Šanca u 15. kolu Kvalifikacijske lige poraženi od momčadi Podravca rezultatom 88:73

Košarkaši Šanca u 15. kolu Kvalifikacijske lige poraženi od momčadi
Podravca rezultatom 88:73

"Crna rupa" u koju su upali sredinom druge četvrtine bila je presudna za poraz košarkaša Šanca na gostovanju kod Podravca u 15. kolu kvalifikacija za prvoligaško društvo. Karlovčani su poraženi sa 88:73, a većim dijelom susreta igralo se posve izjednačeno, pa je presudilo loše razdoblje od 14. do 17. minute u kojem je Podravac od 27:27 došao na 41:27.

Do kraja susreta većih "turbulencija" nije bilo pa su košarkaši Podravca došli do novih bodova, a Šancu ostaje nada da će se bolje pokazati narednog vikenda u domaćem ogledu protiv Grafičara iz Ludbrega.

U Virju su za Šanac pod vodstvom trenera Branka Bašovića igrali: Požar 14, Ćosić, Gazić 18, Kragulj, Gilbert 20, Škrtić 2, Mataković, Beber 3, Vladić 2 i Kraljić 14.