SPORT

Košarkaši karlovačkog Šanca poraženi na gostovanju kod splitskog Universitasa sa 105:80 u šestom kolu Prve lige

Košarkaši karlovačkog Šanca poraženi na gostovanju kod splitskog
Universitasa sa 105:80 u šestom kolu Prve lige

Košarkaši Šanca i dalje ne pružaju dobre igre na gostovanjima u Prvoj ligi. Dvije domaće pobjede još ih održavaju oko sredine ljestvice, ali u gostima dosad još nikome nisu pružili ozbiljan otpor pa je tako bilo i danas poslijepodne u ogledu šestog kola, u kojem su gostovali kod splitskog Universitasa. Ovog puta, doduše, dobro su se držali veći dio susreta, pogotovo u prvom poluvremenu koje je okončano rezultatom 44:42. U trećoj četvrtini Splićani su napravili veću razliku i odvojili se na 78:68, da bi u posljednjoj dionici otpor Karlovčana potpuno nestao i Universitas je na kraju slavio s visokih 105:80.

Igrali su: Požar, Josipović 25, Panjević 6, Lipak 1, Mileta 14, Tomić 9, Mataković, Škrtić, Beber i Češković 25.

U sljedećem kolu karlovački košarkaši na svom parketu igraju vrlo važan ogled protiv posljednjeplasiranog Borova, u kojem bi pobjeda bila vrlo značajna za učvršćivanje u sredini ljestvice.