Korana pobjednik tradicionalnog nogometnog turnira na Turnju, u finalu rezultatom 5:2 slavili protiv Ilovca

Korana pobjednik tradicionalnog nogometnog turnira na Turnju, u
finalu rezultatom 5:2 slavili protiv Ilovca

Ciklus pripremnih nogometnih turnira započeo je proteklog vikenda na Turnju, gdje je u organizaciji NK Korana odigran tradicionalni turnir u spomen na branitelje poginule u obrani ovog karlovačkog naselja.

Pobjednik turnira je domaćin i organizator Korana, koji je u finalu sa 5:2 svladao momčad Ilovca. Treće mjesto pripalo je Kupi iz Donjeg Mekušja, koja je u mekušanskom ogledu sa 1:0 svladala Vatrogasac iz Gornjeg Mekušja. Dan ranije, u polufinalu, Korana je sa 3:1 svladala Vatrogasac, a Ilovac je sa 3:0 bio bolji od Kupe.

I sve pojedinačne nagrade ostaju na Turnju - za najboljeg igrača proglašen je Ivan Poljanica, najbolji vratar je Martin Sertić, a najbolji strijelac Josip Bilavčić, svi iz Korane.

Tijekom vikenda odigrana su i tri turnira mlađih kategorija - kod karlića najbolji su bili mališani Korane, kod limača su slavili mali Ogulinci, a u konkurenciji mlađih pionira dječaci Ilovca.