SPORT

Kikboksačica Tigra Lara Mihalić osvojila dvije zlatne medalje na turniru u Italiji

Kikboksačica Tigra Lara Mihalić osvojila dvije zlatne medalje na
turniru u Italiji

Na europskom kupu u kickboxingu, Golden Glove u Italiji, nastupili su članovi Kickboxing kluba Tigar Karlovac.

Lara Mihalić je postigla izuzetan rezultat osvojivši zlatne medalje u kategoriji starijih kadetkinja (- 65 kg). Odmah zatim nastupila je i u juniorkama (- 65 kg) te je postigla dosada najveći uspjeh pobijedivši u tri borbe, dvije najbolje natjecateljice na svijetu u toj kategoriji.

Ana Pranjić je u kategoriji starijih kadetkinja (- 42 kg) uz jednu pobjedu osvojila brončanu medalju. Roka Puljak je također osvojila brončanu medalju uz jednu pobjedu u kategoriji (- 60 kg). Luna Spasojević je uz jednu pobjedu ostala na 5. mjestu, a nastupila je još i Lana Kirin.