KAportal KAŠ | Karlovački informativni web portal

KAŠ

Noć gladijatora – najveće oduševljenje izazvala pobjeda Igora Mihaljevića, a negodovanje poraz Petra Jamana

U odlično popunjenoj ŠSD Mladost održana je atraktivna “Noć gladijatora”. Posjetitelji su mogli uživati u višesatnim kick boxing i MMA borbama, a čini se kako je većina gledatelja dijelila mišljenje organizatora da je borba večeri ona između domaćeg borca Igora Mihaljevića i Zorana Radića, u kojoj je Mihaljević slavio na bodove …

Čitaj više »

Karlovački „tigrovi“ u Budimpešti osvojili 11 medalja

Na Svjetskom kupu u kickboxingu „Hungary Open” u Budimpešti nastupili su mlađi članovi KBK Tigar gdje su osvojili 11 odličja – 7 srebrnih i 4 brončane medalje. Od seniora nastupio je Mateo Mokole u disciplini kick light, kategorija 84 kg, (3 pobjede), te je osvojio srebrnu medalju. U finalu je …