Karlovčani ostali bez pobjede pobjede u Umagu: Nadali se ali nije išlo!

Karlovčani ostali bez pobjede pobjede u Umagu: Nadali se ali nije
išlo!

Karlovački rukometaši poraženi su u 14. kolu Premijer lige u Umagu od istoimene domaće momčadi 27:24 (13:11).

Ne može se reći da se nisu borili i zalagali, nadali su se i potajno očekivali pobjedu, ali nije išlo! Do 8 minuta prije samoga kraja prvog dijela utakmice igralo se gol za gol kad su domaći igrači došli na 12:9 i 13:9 i tako zaključili prvi dio s dva gola prednosti. Još uvijek podnošljivo a da bi se u drugom dijelu popravio rezultat. Međutim, igrači Umaga već od 30 minute kreću žustrije u igru što im donosi za Karlovac nedostižnih 5-6 golova razlike (17:12, 18:13). Puno previše za momčad trenera Požega koja na kraju priznaje zasluženu pobjedu igračima Umaga.

Ovaj se poraz uklapa u nedavnu izjavu trenera Požege koji je rekao da bio bio itekako sretan kad bi u gostima osvojili bodova jer bi im to znatno olakšalo nastavka natjecanja. Ovako, za ponadati se je da Karlovac neće pokleknuti da domaćem parketu što bi im osjetno pogoršalo situaciju u borbi za izbjegavanje opasne zone od ispadanja.

Za Karlovac su u Umagu igrali: Hadrović , K. Capan, Perajica 1, Milovac 1, Šnajder 6 (2), Bačić 1, Mrljak 2, Crnković 3, Karić (16+0), Ostarčević, Obranović 4, Smojver 5 (2) , Frketić 1, Glumac. Trener Dragomir Požega.

U sljedećem, 15. kolu, Karlovac na parketu dvorane kraj Korane dočekuje momčad Spačve Vinkovci.