Karlovačkim karatašima 12 medalja i sveukupno četvrto mjesto na turniru u Daruvaru

Karlovačkim karatašima 12 medalja i sveukupno četvrto mjesto na
turniru u Daruvaru

Karate klub Karlovac 1969 nastupio je na međunarodnom turniru u Daruvaru kojom prigodom je domaćin slavio 40 godina. U konkurenciji 570 natjecatelja iz četiri države Karlovčani su osvojili 12 medalja a u ukupnom poretku borbi zauzeli 4. mjesto u konkurenciji 47 klubova.

REZULTATI Zlatne medalje: Lucija Šegavić – učenice -44 kg, Tomislav Čordašev – ml. učenici -26 kg, Gašpar Pogelšek – učenici -46 kg i Petra Stojković – juniorke -59 kg Srebrne medalje: Mateo Briški – ml. učenici +36 kg Brončane medalje: Nina Malobabić – ml. učenice -28 kg, Ivan Farkaš – ml. učenici -26 kg, Jan Canjar – ml. učenici -30 kg, Ivano Butina – učenici -38 kg, Andro Despot – učenici +46 kg, Tin Moškun – kadeti -70 kg i Aleksandar Malobabić – kadeti +70 kg.

- Svi natjecatelji pokazali su izuzetnu želju i borbenost a otuda i ovaj odličan rezultat - poručuje Ivan Puklavec, profesionalni trener KK Karlovca 1969.