SPORT

Karlovački "sokoli" vrlo uspješni na dva državna natjecanja u Slavonskom Brodu

Karlovački
dav

U Slavonskom Brodu je održano 27. Višebojsko prvenstvo Hrvatske za mlađe kategorije u muškoj i ženskoj sportskoj gimnastici i 15. Završnica kupa Hrvatske u muškoj i ženskoj gimnastici C programa. Pravo nastupa na Prvenstvu i Završnici kupa Hrvatske izborili su 21 gimnastičar i gimnatičarka iz Karlovca.

VIŠEBOJSKO PRVENSTVO

U kategoriji dječaka Fran Šančić osvojio je 2. mjesto. U njegovoj kategoriji nastupili su i Patrik Rajković (7. mjesto) i Jeronim Hajsan (9. mjesto). U kategoriji mlađih kadeta nastupio je Filip Štedul osvojivši 22. mjesto.

ZAVRŠNICA KUPA

Na Završnici kupa Hrvatske u C programu nastupilo je 5 dječaka i 12 djevojčica.

U kategoriji kadeta Josip Franjo Cvitešić osvojio je 3. mjesto, Petar Sinčić 7. mjesto, Filip Ivančić 23. mjesto i Filip Krznar 27. mjesto. U kategoriji juniora nastupio je Dominik Skolan te je osvojio 5. mjesto. U kategoriji kadetkinja imali smo dvije predstavnice. Nera Đurić koja je osvojila 3. mjesto, a Lucija Rožman 20. mjesto. U mlađim juniorkama nastupile su Dorotea Šegavić 18. mjesto, Matea Šegavić 22. mjesto i Mona Šarinić 32. mjesto. U kategoriji juniorki Ana Magdalena Fabijanić osvojila je 1. mjesto, Martina Šegavić 4. mjesto, Karla Šibenik 11. mjesto, Pia Škrtić 12. mjesto, Aurora Car 30. mjesto te Leda Crnković 43. mjesto. Zajedno su djevojke činile ekipu i osvojile 1. mjesto. U Kategoriji seniorki imali smo jednu predstavnicu, Klaru Pintarić koja je osvojila 8. mjesto.

Karlovačke gimnastičare i gimnastičarke na natjecanju su pratili trenerica Robertina Kućan, treneri Ivan Šimunović i Marijan Šančić, Anamarija Palijan Vračević i Jurica Suhin u ulozi gimnastičkog suca na natjecanju.