Karlovački malonogometaši poraženi u Novom Marofu sa 6:3 uz dva crvena kartona i puno povika na suđenje

Karlovački malonogometaši poraženi u Novom Marofu sa 6:3 uz dva
crvena kartona i puno povika na suđenje

Malonogometaši Futsal Karlovca u petom kolu 2. HMNL Sjever poraženi su na gostovanju kod Novog Marofa rezultatom 6:3. Drugi je to uzastopni loš rezultat Karlovčana u ogledima s momčadima s dna ljestvice - nakon što je proteklog vikenda Otočac u Karlovcu osvojio prvi bod, Novi Marof je sada protiv karlovačkih malonogometaša došao do prve pobjede u sezoni.

No, Karlovčani nakon susreta imaju puno povika na suđenje, koje je bilo izrazito domaćinsko. Već u šestoj minuti zbog prigovora su požutjeli Šalić i Mamić, u 31. minuti isto se dogodilo Mićunoviću, koji je u 37. minuti i isključen, a crveni karton tada je zaradio i službeni predstavnik kluba Matija Mišić.

Što se tiče same utakmice, domaći su brzo poveli, no Karlovac je pogocima Mićunovića i Gazilja preokrenuo. Domaći vrlo brzo dolaze do izjednačenja, a do odlaska na odmor i novog vodstva - 3:2. U 25. minuti na 3:3 svojim drugim pogotkom izjednačuje Mićunović, no domaći u posljednjih 10 minuta tri puta tresu karlovačku mrežu za konačnih 6:3.

Unatoč poraz Karlovčani su ostali na šestom mjestu ljestvice, a u sljedećem kolu dočekuju prvoplasirani Zagreb 92.