Karlovački malonogometaši nakon ranog vodstva poraženi od prošlogodišnjeg prvaka Jesenja 4:2

Karlovački malonogometaši nakon ranog vodstva poraženi od
prošlogodišnjeg prvaka Jesenja 4:2

U drugom kolu proljetnog dijela 2. HMNL Sjever igrači Futsal Karlovca ugostili su momčad Jesenja, prošlogodišnjeg prvaka ove lige, koji se i ove godine bori za prvo mjesto. Karlovčani su odigrali solidnu partiju, ali protiv jakih gostiju nisu mogli više od časnog poraza rezultatom 2:4.

Poveli su Karlovčani brzo pogotkom Mamića i vodili su sve do same završnice prvog dijela kada gosti ipak dolaze do izjednačenja. U nastavku, pak, presudilo je iskustvo gostujuće ekipe koja je u 25. minuti povela, sredinom drugog dijela se odvojila na 3:1, a pred kraj susreta povisila i na 4:1, da bi Valentić u posljednjoj minuti ublažio poraz.

U sljedećem kolu Karlovčane očekuje gostovanje u Sisku.