Karlovačke odbojkašice u Velikoj Gorici nastavile sjajan niz, "zmajice" bez šansi na gostovanju kod Dinama

Karlovačke odbojkašice u Velikoj Gorici nastavile sjajan niz,

Odbojkašice Karlovca i u trećem su susretu nastavka 1.B ženske odbojkaške lige ostvarile pobjedu. Opet maksimalnu pa u tri ovogodišnja susreta još nisu izgubile niti jedan set.

Na gostovanju kod posljednjeplasirane Velike Gorice to se, doduše, i očekivalo. Ipak, u ponešto oslabljenom sastavu, Karlovčanke su trebale pokazati da mogu maksimalno odigrati i utakmice u kojima su već unaprijed otpisani bodovi i to su, uz tek nešto malo poteškoća u drugom setu, bez problema i uspjele. Slavile su sa 3:0, po setovima 25:18, 25:21 i 25:16.

Odbojkašice dugoreškog Plavog zmaja, pak, nakon odlične jeseni, u nastavku sezone zasad bilježe tri poraza. Na gostovanju kod prvoplasirane ekipe zagrebačkog Dinama teško se moglo i očekivati nešto više, a Zagrepčanke su se htjele i "osvetiti" za jedini poraz koji su doživjele ove sezone, još u drugom kolu, upravo od Dugorešanki. U Zagrebu neizvjesnosti ipak nije bilo, Dinamo je slavio sa 3:0 (25:20, 25:15, 25:12).

Nakon 13 odigranih kola Karlovčanke su na ljestvici 1.B lige pete sa 23 boda, a Dugorešanke sedme sa 19 bodova. U sljedećem kolu obje ekipe igraju kod kuće protiv jakih suparnika - u Karlovcu gostuje prvoplasirani Dinamo, a u Dugoj Resi četvrtoplasirani Novi Zagreb.