Karlovačke odbojkašice bez ikakvih problema svladale Medveščak 3:0, slijedi ogled s Novim Zagrebom

Karlovačke odbojkašice bez ikakvih problema svladale Medveščak 3:0,
slijedi ogled s Novim Zagrebom

U petom kolu 1.B odbojkaške lige, karlovačke odbojkašice ugostile su zagrebački Medveščak i bez ikakvih problema, u gotovo trening utakmici, lako došle do novih bodova glatkom 3:0 pobjedom.

Gošće su se trudile, u par navrata davale naznake da bi možda mogle zakomplicirati susret, ali zapravo niti u jednom trenutku nije bilo niti najmanje dvojbe oko pobjednica, kako pojedinačnih setova, tako i ukupnog susreta. U prvom setu 25:16, u drugom 25:18, u trećem još jednom 25:16 za brzu pobjedu u susretu koji je potrajao tek nekoliko minuta dulje od sat vremena.

Karlovčanke su se ovom pobjedom učvrstile na četvrtoj poziciji ljestvice, a i pogled na ljestvicu pokazuje da su četiri ekipe daleko ispred ostalih - Mladost II i zaprešićko Nebo imaju maksimalnih 15 bodova, zagrebački Don Bosco također pet pobjeda, ali jednu rezultatom 3:2 pa je na 14 bodova, a Karlovčanke su četvrte sa 11 bodova uz četiri pobjede i poraz na gostovanju kod Mladosti II. Na petom mjestu trenutačno je Vrbovec s tek šest bodova pa se čini kako se liga već sada podijelila u dva dijela, a karlovačke odbojkašice u gornjem su domu i protiv Don Bosca i Neba pokušat će se boriti za titulu viceprvakinja, jer čini se da su ove godine "mladostašice" nedostižne.

U sljedećem kolu odbojkašice Karlovca ponovno igraju na svom parketu, a ugostit će ekipu Novog Zagreba.