Karlovačke košarkašice odlično odigrale na gostovanju u Zadru i pobijedile rezultatom 74:69

Karlovačke košarkašice odlično odigrale na gostovanju u Zadru i
pobijedile rezultatom 74:69

Karlovačke košarkašice ostvarile su lijepu i vrijednu pobjedu u trećem kolu Druge ženske lige. Nakon dva uvodna ne baš ugodna poraza, na gostovanju u Zadru zaigrale su vrlo dobro i u vrlo izjednačenoj i neizvjesnoj utakmici svladale domaću ekipu sa 74:69.

Nakon prve četvrtine bilo je 22:19 za Karlovčanke, a na odmor se otišlo s prednošću Karlovca 41:36. I u trećoj četvrtini naše su košarkašice bile nešto bolje pa su prije posljednje dionice vodile 59:51 i potom uspješno sačuvale prednost do kraja, a Zadranke su uspjele tek malo ublažiti poraz.

Listu strijelaca predvodile su Deidda i Stabile s po 19 koševa, Kos i Hajpetar dodale su po 14, a Jakin i Lekaj po 4 poena.

U sljedećem kolu karlovačke košarkašice dočekuju ekipu Salone.