SPORT

Kadeti Karlovca 1919 u kupu ugostili vršnjake zagrebačkog Dinama, gosti puni reprezentativaca ipak bili prejaki

Kadeti Karlovca 1919 u kupu ugostili vršnjake zagrebačkog Dinama,
gosti puni reprezentativaca ipak bili prejaki

Najtežeg mogućeg suparnika dobili su kadeti NK Karlovca 1919 na početku kup natjecanja za Regiju Središte. Mladi Karlovčani, pobjednici županijskog nogometnog kupa, ugostili su vršnjake zagrebačkog Dinama, momčad u kojoj nastupa čak osam reprezentativaca Hrvatske u ovom uzrastu.

U takvim okolnostima, pobjednik je bio poznat i prije susreta, a domaće nogometaše dodatno je presjekao kazneni udarac već u 5. minuti, iz kojeg je Barišić doveo Dinamo u vodstvo. Već u 12. minuti isti igrač povisio je na 2:0 i već tada je pitanje pobjednika bilo riješeno. Do kraja susreta mladi Zagrepčani postigli su još tri pogotka - još jednom je bio precizan Barišić koji je tako kompletirao hat-trick, a po jedan pogodak dodali su Palić i Jurčec, za konačnih 5:0.

Podsjetimo, za tjedan dana kup utakmice očekuju i pionire Karlovca 1919 koji dočekuju Zagreb te juniore Ilovca koji će ugostiti Zagorec iz Krapine.