SPORT

Ilovac nažalost nije uspio - u uzvratnom susretu kvalifikacija za 4. NL kutinska Moslavina slavila sa 4:1

Ilovac nažalost nije uspio - u uzvratnom susretu kvalifikacija za
4. NL kutinska Moslavina slavila sa 4:1

Nogometaši Ilovca nažalost nisu uspjeli izboriti plasman u 4. NL Središte pa će sljedeće godine u ovom rangu natjecanja, nakon ispadanja Slunja i neuspjeha Ilovca u kvalifikacijama, igrati samo Karlovac 1919 što je još jedan udarac posrnulom županijskom nogometu.

Nakon pola sata bez pogodaka, Kutinjani su u 32. i 40. minuti pogocima došli do prednosti 2:0, koja im je bila dovoljna za prolaz dalje, budući je u Ilovačkoj šumi bilo 4:2 za Ilovac. Ipak, "kanarince" je potpuno u igru vratio Joha pogotkom u 45. minuti. Ilovčani imaju dosta prigovora na suđenje, posebno na gol poništen zbog sumnjivog zaleđa, upravo pri rezultatu 2:1. U 56. minuti za Moslavinu je dosuđen i kazneni udarac iz kojeg su Kutinjani poveli 3:1, a u 69. minuti je autogol Muminovića dodatno uzdrmao Karlovčane. Do kraja susreta tražio je Ilovac pogodak koji bi ih odveo u produžetke, u 90. minuti ostala je Moslavina i s igračem manje zbog crvenog kartona, ali vremena više nije bilo.