FOTO VIJEST: Malonogometni hakl bivših rukometaša Dubovca i prijatelja završio bez pobjednika

FOTO VIJEST: Malonogometni hakl bivših rukometaša Dubovca i
prijatelja završio bez pobjednika

Tradicionalni malonogometni hakl nedjeljom (15. rujna 2019.) u kojem sudjeluju bivši rukometaši Dubovca i prijatelji (plavi - bijeli) a održava se u Restoranu Mali odmor na Borlinu ovoga je puta završio bez pobjednika 6:6.

Plavi su odlično krenuli i poveli čak 3:0 jer su se Bijeli u tim trenucima još tražili. Nakon što Plavi nisu pogodili još koji puta iz stopostotne prilike, Bijelima su poklonili prva dva pogotka pa utakmica poprima zanimljiv karakter. Nakon 40-tak minuta Bijeli uspijevaju izjednačiti no Plavi opet dolaze u prednost i vode 4:3. Nakon toga slijedi preokret. Bijeli prvi put dolaze u vodstvu 5:4 i 6:5. U pretposljednjoj minuti Plavi nekako izjednačuju. U izvođenju šesteraca samo je Ceki bio precizan kod Plavih, dok kod Bijelih tri pogotka su postigli Jura, Veljo i Deny. Prisebniji u izvođenju šesteraca bili su Bijeli tako da upisuju cijeli bod. Dakle, 6:6 je konačan rezultat ovog prijateljskog dvoboja. To je i najrealnije ishod ovoga meča u odnosu na ono što se događalo na terenu.

BIJELI: Keča, Deny, Veljo, Jura, Tokac, Marko i Mrljak PLAVI: Dragec, Ceki, Buk, Brko, Brida, Perki i Neno