SPORT

Druga ekipa ŽNK 4 rijeke pobjednik ženskog malonogometnog turnira u ŠSD Mladost

Druga ekipa ŽNK 4 rijeke pobjednik ženskog malonogometnog turnira u
ŠSD Mladost

Ove godine u okviru 49. karlovačkog zimskog malonogometnog turnira nije bilo službenog ženskog natjecanja, no četiri su se ženske ekipe okupile ove subote u ŠSD Mladost i odmjerile snage kako ne bi bila prekinuta tradicija ženskih turnira. Pokazalo se da djevojčice i djevojke iz ŽNK 4 rijeke zaista ozbiljno i kvalitetno rade pa su njihove dvije ekipe lako osvojile prvo i drugo mjesto u konkurenciji ipak rekreativki iz Kupe i Rakovice.

Druga ekipa (pokazalo se samo imenom, a ne i kvalitativno) svladala je Rakovicu sa 10:0, a Kupu sa 11:0, dok je prva ekipa protiv Rakovice slavila sa 6:1, a protiv Kupe s minimalnih 1:0. U odlučujućem susretu za prvo mjesto druga ekipa ŽNK 4 rijeke bila je bolja od prve ekipe sa 3:1.

Istim rezultatom, 3:1, Rakovica je bila bolja od Kupe u ogledu koji je odlučivao o trećem mjestu.